Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama

Fulya Ev Eşyası Depolama
 Fulya Eşya Depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama İstanbul’ da bulunan hijyen ve düzenli 7/24 güvenlikli ve kamera sistemli depolarımız ile Fulya Eşya Depolama olarak  hizmetinizdeyiz.

Sigortalı ve Sözleşmeli taşınma yapan Fulya Eşya Depolama aynı şartları depolarımızda da uygulamaktadır. taşınmadan çok paketlemeye önem vermekteyiz. Kurumsal Depolama ve profesyonel taşınmanın yolu sağlam ve kaliteli paketlemeden geçer. hijyen ve düzenli paketleme sonrası taşınma ve depolama yapılır.

Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız karışmadan düzenli bir taşınma ve depolama yapılır. Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlarla paketliyoruz. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlar ile paketlenir. Askılı giysileriniz için askılı koliler kullanılır. Yatağınız için 17 mikron hijyen streçler kullanılır. Avize ve perde söküm işlemleri tarafımıza aittir. Eşyalarınızın depolarımızda karışma gibi sorunları kesinlikle yoktur. İhtimaller doğrultusunda önlem amaçlı tüm eşyalarınız etiketlenir.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama