Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama Firma olarak İstanbul ve ilçelerinde Mecidiyeköy Eşya Depolama Hizmet vermektedir. Amacımız Kurumsal bir taşınma ve profesyonel hizmet anlayışını getirmektir.

Kendini ve Paketlemeyi geliştiren Balcıoğlu Eşya Depolama firması temiz, hijyen ve düzenli depoları ile hizmetinizdedir.

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama
Mecidiyeköy Eşya Depolama

Mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu naylonlar ile paketlemesini yapıyoruz. Kırılacak Eşyalarınızı beyaz kağıtlara sarıp karon kutularla taşınması yapılıyor. Avize ve perde söküm işlemleri tarafımıza aittir. Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız karışmadan ve düzenli olarak taşınır ve depolanır. Tüm montaj işlemleri tarafımıza aittir.  Depolanacak Eşyalarınız tek tek etiketlenir.

Taşınma ve depolanma süresi boyunca eşyalarınız Sigorta kapsamındadır. Doğabilecek hasarda Sigorta şirketi ile muhatap olursunuz. Sigorta giderleri tarafımıza aittir.

Mecidiyeköy Eşya Depolama firmasına 7/24 Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresimizden de ulaşabilirsiniz.

 

 

Balcıoğlu Eşya Depolama