İstanbul ev depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama

Evden Eve Nakliyat

Balcıoğlu Ailesi Eşya Depolama Dışında Evden Eve Nakliyat Olarak da hizmet vermektedir. Fakat Balcıoğlu Evden Eve Nakliyatı öğle bir hale getirdi ki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur. Yaşamak İstediğiniz Her Yere Sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Evden eve Nakliyatın kolay olması için taşınma işlemindeki tüm işlemleri sıraya koymuştur.

Taşınma fiyatı belli olduktan sonra taşınma olayınız kağıt üzerine dökülerek SÖZLEŞME yapılır. Eğer eşyalarınız aynı gün içerisinde taşınma kriterlerine uygunsa taşınmanız bir (1) gün içerisinde yapılır.

Ev Taşıma
Evden Eve Nakliyat

Taşınma günü personellerimiz arasında mutlaka bir formen arkadaşımız mevcuttur. Bu formen arkadaşımız müşterimizin beklentileri doğrultusunda hareket etmektedir.

Paketleme

Tüm koltuklarınız, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız battaniye kullanmadan büyük baloncuklu kraft kağıtlar ile sarılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılıp, karton kutulara konulur. Tüm montaj işlemleri tarafımıza aittir. Oda oda taşınma sistemimiz ile eşyalarınız bir birine karışmadan düzenli bir şekilde taşınır. Karton kutular üzerine mutlaka içerisindeki eşya cinsi üzerine yazılır. Avize ve perde söküm işlemleri tarafımıza aittir.

Eşyalarınız gideceği adreste oda oda yerleştirilir. Siz değerli müşterilerimiz “Taşınma Bitmiştir” diyene kadar taşıyıcı personellerimiz bölgeyi terk etmemektedir.

Eşyalarınız nakliye esnasında sigorta kapsamındadır. Doğabilecek esnada müşterilerimiz sigorta firması ile muhatap olurlar.

Biz Balcıoğlu ailesi olarak siz değerli taşınacak olan müşterilerimize tek temennimizin eşyalarınızı köklü bir firmaya taşıtmanızdır.

Firmamıza Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0216 352 84 34 – 0532 426 07 90 yada info@depolamahizmetleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.