Göztepe eşya depolama şirketi Göztepe, Kadıköy ve çevresinde hizmet vermektedir. Tamamen eğitimli personelleri ile hizmet veren Balcıoğlu Eşya depolama firması temiz ve hijyen depolarıyla 7/24 yanınızdadır. Göztepe ev eşyası depolama firmaları arasında lider konumda olan Balcıoğlu Eşya Depolama siz değerli müşterilerine kurumsal ve profesyonel hizmet vermektedir.

Göztepe Eşya Depolama Firmaları

Göztepe eşya depolama şirketi İstanbul Anadolu yakasında bulunan depolarıyla ister oda depo ister battal depolar ile temiz ve itinalı eşya depolama yapmaktadır. Misyon ve vizyon kurallarını benimseyen Göztepe Eşya Depolama siz değerli müşterilerine Kurumsal Eşya Depolama ve Profesyonel Hizmet vermektedir.

Göztepe ev eşyası depolama
                      Eşya Depolama

Göztepe Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatı tamamen eşya hacmi ve eşya değerine göre belirlenir. Bu işlem Profesyonel Çalışan uzman eksperlerimiz tarafından yapılır ve belirlenir. Bu eksper raporuna göre sadece fiyat ve hacim değil, eşya paketleme malzeme cinsi ve miktarı, eşya depolama sigorta değeri ve çalışacak personel sayısı belirlenir.

Eksperi yapılan eşyalarınızın depolama günü ekibimiz kapınıza gelmektedir. Eşyalar komple baloncuklu kraft kağıtlar ile paketlenir. Sökümü yapılacak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız eğitimli ustalarımızın ellerinde geçer. Söküm işlemi hassas ve önemlidir. Tüm mobilyanızın montaj aparat ve vidaları kendi parça üzerine yapıştırılır. Eşya Depolama bittikten sonra her hangi bir vida yada aparat kaybolması böylelikle engellenir. Tüm eşyalar hem etiketlenir, hemde paketleme sonrası üzeri yazılır. Depolama esnasında tekrar sorun teşkil etmemesi için müşteri bilgileri  yazılır.

Göztepe de Evimi Taşımak İstiyorum

Göztepe Eşya Depolama olarak ayrıca Göztepe ofis depolama, Göztepe büro depolama, Göztepe arşiv depolama, Göztepe dosya depolama ve Göztepe Ürün depolama hizmetleri vermekteyiz.

Balcıoğluı Eşya Depolama firması olarak eşyalarınızın nakliyatı ve eşya depolama süresi boyunca emtia nakliyat sigortası ve konut paket sigorta kapsamındadır. Sigorta için detaylı bilgileri çağrı merkezi müşteri temsilcisinden yada eksper den alabilirsiniz.

Balcıoğlu Eşya Depolama iletişim bilgileri;

Çağrı Merkezi

0850 833 00 34

Sancaktepe Merkez:

0216 352 84 34

Beşiktaş Şube:

0212 260 18 18

gsm : 0532 426 07 90