Merter Eşya Depolama hizmeti ile Balcıoğlu eşya depolama şirketi tüm depolamak istediğiniz malzemeleri, dosyaları ve eşyalarınızı itina ile depolar. Eşya depolama tamamen Dünya standartlarına uygun bir şekilde eşya depolama yapmaktadır. Nakliyat ve eşya depolama sektöründeki olumsuzluklara karşı ayakta durabilen kurumsal firmalar arasında yer almaktayız.

Merter ev eşyası depolama
 Merter Eşya Depolama

Merterde Eşya Depolama Süreci

Sırasıyla taşınacak ve depolanacak ürünleriniz titiz bir çalışma ile hazır hale getirilir. Bu titiz çalışmanın başında paketleme gelir. Eşya depolama da paketleme çok önemlidir. Bütün eşyalarınız baloncuklu naylonlar ile sarılır. Kırılacak eşyalarınız ve ufak tefek diğer eşyalarınız karton kutulara yerleştirilir. Oda oda  eşyalarınız paketlenir. Ayrıca bütün eşyalarınız Eşya Depolama ya uygun bir şekilde etiketlenir. Paketleme bittikten sonra Taşıma süreci başlar. İstif kurallarına uygun bir şekilde eşyalarınız araca yüklenir ve depolanacak bölgeye hareket eder.

Merter Eşya Depolama için ürünleriniz depolanacak alana konulur. Tüm eşyalarınızın üzerine Ad soyad telefon ve sözleşme numarası ile tarihi yazılır. Eşya Depolama süreci böylelikle sona  ermiş olur.