Nişantaşı eşya depolama olarak hizmet vererek sektördeki tüm olumsuzluklara rağmen niştantaşı ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Eşya depolama kuralları her firma için aynıdır. Fakat eşya depolama kurallarına uymayan bir çok kurumsal olmayan firmalar vardır. Amacımız firma kötülemek değildir. Bu rezil olan sektördeki sorunları ortadan kaldırarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

eşya depolama firmaları
Nişantaşı Ev Depolama

Nişantaşı Eşya Depolama Şirketleri

Nişantaşı eşya depolama şirketleri arasında yer alan firmamız Balcıoğlu Eşya depolama sizlere kurumsal taşınma ve kurumsal depolama hizmeti vermektedir.

Oda oda taşınma ve oda oda depolama sistemiyle eşyalarınız ve ürünleriniz itina ile taşınır, itina ile depolanır. Ev taşımada da lider olan firmamız eşya depolamada da yanınızdadır. Tüm eşyalarınız baloncuklu naylonlar ile paketlenir. Kırılacak eşyalar beyaz kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Katlanabilir giysiler karton kutulara konulur. Askılı giysiler askılı dolaplar yada askılı koliler ile taşınır. Depolanan tüm ürünler ve eşyalarınız etiketlenir ve üzeri mutlaka yazılır.