İstanbul Eşya Depolama Firmaları…

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, arşiv depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz. Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız. Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz. 7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz.

İstanbul Uygun Depolama
İstanbul Ucuz Depolama Firmaları

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul Eşya Depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi “ODA DEPO” eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketleri
İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İyi Bir Depolama İçin:

 • Profesyonel Ambalajlama
 • Profesyonel Paketleme
 • Profesyonel Taşıma ve İstifleme
 • Depolama için özel tasarlanmış alanlar ( oda, konteyner, özel alan, lojistik depolama)
 • Taşıma ve depolama yetki belgeleri
 • Sigortalama yetkisi
 • Hijyen Kurallarına uygun depolama ve ambalaj
 • Güvenlik
 • Haşere ve istenmeyen canlılara karşı korunma ve takip
 • Birikim ve tecrübe

İstanbul Ofis Eşyası Depolama

Günümüz iş ve ticaret koşullarında çalıştığımız iş yeri ofis gibi alanlar geçici olarak kapanma, yenilenme, taşınma, büyüme ve küçülme gibi birçok farklı nedenden dolayı ofis depolama ihtiyacını doğurmaktadır. Ofis depolama denince akla sadece ofis mobilyalarının saklanması gelse de aslında çok daha detaylı ve uzmanlık gerektiren bir hizmet alanıdır. Ofis eşyaları sadece mobilyalardan değil, evraklar, arşivler, bilgisayar ve diğer elektronik malzemeler gibi birçok hassas detayı da beraberinde getirir. Depolama süresince eşyaların karışmaması, tahrip olmaması, nem ve rutubetten etkilenmemesi, sağlam kalması çok önemli bir husustur.

İstanbul ev depolama
İstanbul Eşya Depolama

Süreç öncelikle firmamız tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz ile başlar. Öncelikle uzman personelimiz saklanması gereken eşyaları yerinde inceledikten sonra sizlere uygun saklama koşulları, paketleme ihtiyaçları, arşive ve tasnif planlaması ve fiyat bilgileri aktarılır. Bu doğrultuda gerekli saklama ve paketleme koşulları sağlanır. Plan doğrultusunda nakliyatı gerçekleştirilir. Yine eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece olası tüm tehlikelere karşı sigorta güvencesi altına alınır. Eşya Depolama süresince sürekli güvenlik personeli ve düzenli periyodik kontroller firmamız tarafından sağlanır. İster uzun ister kısa vadeli tüm eşyalarını gözünüz arkada kalmadan saklama koşulları özel olarak sağlanmış tamamen kendimize ait depolarımızda saklanır.

Depolama süresi sonunda yine önceden belirlenmiş plan ve program doğrultusunda teslimatı ve nakliyesi gerçekleştirilir. Ofis eşyası depolama hakkında tüm soru ve merak ettikleriniz için bizimle 0850 833 00 34 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Arşiv Depolama Firması

ARŞİV DEPOLAMA günümüzde birçok kişi ve kurumun ihtiyacı haline gelmiştir. Kurumsal firmalar, şirketler, hastaneler, devlet kuruluşları, hukuk büroları, noterler, danışmanlık ve yatırım kurumları bazı belge ve evraklarını belirli süreçler boyunca saklamak zorundadır. Kurumların kendi bünyelerinde arşiv alanları yaratmaları her zaman mümkün olmayabilir. Faaliyet süresi boyunca saklanması gereken evrak ve belge sayısı arttığı için yeni arşiv alanları oluşturmak zorlaşır. ARŞİV DEPOLAMA hizmeti ise bu soruna çözüm getiren en pratik yöntemdir. Kurum ve kuruluşların saklanması gereken her türlü belge ve kayıtlarının, hatta kişilerin özel arşivlerinin güvenli bir ortamda depolanarak korunmaya alınması için gerekli olan arşiv depolama büyük maliyetler içermez.

Arşiv Depolama Nedir? Neden Gereklidir?

Şirketlerin, kurum ve kuruluşların faaliyet alanlarına ve çalışan personellerine ait belgeleri, kendileri için önemli olan dokümanları saklamaları güvenlik ve gizlilik açısından büyük önem taşır. Günümüzde pek çok belge dijital ortamda saklanmakla beraber hala bazı yazılı evrakların ve dosyaların fiziki olarak da korunması gerekir. Şirketlerin çalışmalarına ait özel raporlar, veriler, sözleşmeler, faturalar, ödeme makbuzları özenle korunması gereken belgeler arasındadır. Kuruluşlar saklama işlemini kendi bünyelerinde yapmak isteseler de zamanla alan yetersizliği sorunu baş gösterir. İş yerinde yeni çalışma alanları açma ihtiyacı doğduğunda ise arşivlemeye ayrılan alanlar sorun yaratmaya başlar.

Yeni bir depolama alanı kiralama gibi maliyeti artıran gereksinimler ortaya çıkabilir. Oysa İstanbul Eşya Depolama ‘nın sunduğu ARŞİV DEPOLAMA hizmetinden yararlanarak bu ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz. İstanbul Eşya Depolama akılcı çözümleri ile ekstra alan kiralama ve bütçenize yeni yükler ekleme mecburiyetinden kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlı kiralık depo binaları çoğunlukla şehir dışında olduğu için gereksinim duyduğunuzda belgelerinize hemen ulaşamayabilirsiniz. İstanbul Eşya Depolama Firmalarının arşiv depoları şehre yakın konumda olup size kolayca ulaşım olanağı tanır.

İstanbul Arşiv Depolama Firmaları
İstanbul Arşiv Depolama

ARŞİV DEPOLAMA hizmetinden faydalanmak şahıslara ait bireysel arşivler için de mükemmel bir çözüm yöntemidir. Bu tarz arşivleri kişilerin evlerinde tutmaları sorunlara yol açabilir. Fazla alan kaplamalarından tutun da istenmeyen hasarlara maruz kalmalarına kadar birçok sorun yaşanabilir. Değerli kitaplar, belgeler, yazışmalar, çalışmalar ya da özel bilgilerden oluşan bireysel arşivleri evde saklamaya çalışmak aslında hiç güvenli ve sürdürülebilir değildir. Kurumsal ve bireysel arşivlerinizi güvenli bir evrak depolama alanında ve depo raf sistemleri aracılığıyla korumaya almak çok daha makul bir seçimdir. Arşiv depolama hizmeti ile belgelerinizin güvenli bir ortamda saklandığını bilmek size kendinizi güvende hissettirir.

Kurumsal ve bireysel arşivlerinizi Depolarımızda saklamak size güvenli bir depolama alanı ve sigortalı koruma hizmeti sunar. ARŞİV DEPOLAMA amacıyla hazırlanan konteynerler metal raf sistemleri ile donatılır. Evraklarınız ve belgeleriniz sizinle beraber listelenerek evrak rafı üzerine yerleştirilir. Sizin istediğiniz düzende dizilen belgelerinize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilirsiniz. Depolanan arşiv belgeleriniz 24 saat boyunca özel güvenlikli bir alanda ve 7/24 güvenlik kameraları gözetimi altında korumaya alınır. Kurumsal ve bireysel arşivleriniz arşiv depolama hizmeti ile su, sel, deprem ve hırsızlık sigortaları ile güvenceye alındığı için içiniz rahat eder. Metal konteynerler içinde saklanan arşivler her türlü fiziki yeterliliğe sahip bir alanda muhafaza edilir. Nem, toz ve haşerelere karşı korumalı depolar belgeleriniz için sağlıklı bir ortam sunar. Depolama alanları rutin olarak temizlenir ve havalandırılır. Tüm kapalı depo alanları erken alarm sistemine sahiptir.

Arşiv ve evrak depolama konteynerleri, raf sistemleri ile tasarlanmış olup sadece size ait olma özelliği taşır. Kilitlenen konteyner deponun anahtarı sadece size teslim edilir ve bu depoya sizden başkasının girmesine izin verilmez. İstanbul Eşya Depolama dan hizmet almak istediğinizde size ihtiyacınız büyüklüğünde ve depo rafı sistemleriyle donatılmış bir konteyner tahsis edilir. Belgelerinizi arşiv rafı üzerine dilediğiniz düzende yerleştirebilirsiniz. İstanbul Arşiv Depolama hizmetinin yanı sıra ofis eşyalarınızı da depolama hizmeti de sunduğu için isterseniz fazla ofis eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Size ait olan konteyner a arşivlenecek belgelerinizi veya eşyalarınızı kolayca yerleştirmenize yardımcı olur.

İstanbul Eşya Depolama Firması ile çalışırken dilediğiniz hizmet şeklini seçebilirsiniz. Arşiv depolama hizmetinden ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca yararlanabilirsiniz. Belgeler, dosyalar ve benzeri evraklarınızın yanı sıra ekipmanlarınızı ve eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Şehre yakın konumlanan, ulaşımı kolay depolama alanlarına kolayca erişebilir, acil durumlarda hızla halledebilirsiniz. Günlük olarak ısı ve nem kontrolleri yapılan depolar, evraklarınızın bozulmadan muhafaza edilmesini sağlar. İstanbul Eşya Depolama uzman çalışma kadrosu ve güncel teknolojileriyle gereksinim duyduğunuz en sağlıklı arşiv depolama alanlarını, avantajlı ödeme koşullarıyla hizmetinize sunar.

İstanbul Ev eşyası depolama
İstanbul Eşya depolama

Anahtar Kelimeler;

 • İstanbul Eşya Depolama Firmaları,
 • İstanbul Eşya Depolama Şirketleri,
 • İstanbul Eşya Depolama Firması,
 • İstanbul Eşya Depolama Şirketi,
 • İstanbul Ev Depolama Firmaları,
 • İstanbul Ev Depolama Şirketleri,
 • İstanbul Ev Depolama Şirketi,
 • İstanbul Ofis Depolama,
 • İstanbul Ofis Depolama Firmaları,
 • İstanbul Ofis Depolama Firması,
 • İstanbul Ofis Depolama Şirketi,
 • İstanbul Arşiv Depolama,
 • İstanbul Dosya Depolama,
 • İstanbul Ev Depolama,
 • İstanbul Depolama Hizmetleri.

4 thoughts on “İstanbul Eşya Depolama Firmaları”

 1. eşyalarımızı 1,5 yıl boyunca depolamalaması yapan balıcıoğlu nakliyat selçuk beye ve ekibine teşekkür ederim. 1,5 yıl boyunca eşyalarımıza hiçbir zarar ziyan gelmeden teslimatını bugün gerçekleştirdiler. bir nakliyat ve depolama firmasında ben bu kadar özverili çalışma görmedim. fiyatları biraz yüksek :-))) ama gerçekten profesyneller. aldıkları ücreti sonuna kadar hakediyorlar. depolama işlerinizde gözü kapalı güvenebilirsiniz. teşekkürler

 2. eşyalarımızı yaklaşık 3 yıl önce depolamak için teslim ettim. İstanbul Eşya Depolama firması selçuk bey ile iletişime geçmiştim. kendisi 3 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde yardımcı oldu. bugün eşyalarımız yeni evimize teslim ettiler eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı teslim aldık. selçuk bey ve çalışanlarına teşekkürler.

 3. İstanbul merkezli şirket arşivini depolamak için teslim ettiğimiz İstanbul Eşya depolama firması selçuk bey ve ekip arkadaşlarına teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim.

 4. Kentsel dönüşüm kapsamında eşyalarımın depolanması gerekiyorsu. Google dan bulduğum Balcıoğlu Eşya depolama firmasına eşyalarımı teslim ettim. yaklaşık 10 ay sonra yeni evimize eşyalarımız teslim ettiğimiz gibi geldi İstanbul eşya depolama firması olan Balcıoğlu Nakliyat eşya depolama şirketi selçuk bey ve ekibine teşekkür ederim.

Comments are closed.