Depolama Hizmetleri

Balcıoğlu Eşya Depolama İstanbul ve ilçelerinde 7/24 Levent Eşya Depolama hizmeti vermektedir. Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet anlayışı ile yola çıkan Firmamız Her Yere Zamanında sloganını benimsemiştir.

Levent Eşya Depolama Paketleme

Kendini ve Paketlemeyi geliştiren Balcığlu Eşya Depolama öncelikle personel eğitimine önem vermiştir. Personel eğitimini üst seviyelerde tutarak Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Paketleme konusunda teknolojiye ayak uydurarak yeni sistemler üretimine ve Ar-Ge yöntemiyle daha hijyen, daha koruyucu paketleme malzemelerine geçiş sağlamıştır.

Levent Ev Eşyası Depolama
Levent Eşya Depolama

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız baloncuklu kraft kağıtlar ile paketleme yapılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır karton kutular ile taşınır. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır. Askılı kıyafetleriniz askılı kolilerde taşınır. Yatağınız büyük streçlerle paketlenir. Tüm eşyalarınıza etiketleme sistemi uygulanır. Oda oda taşınma sistemiyle eşyalarınız düzenli ve karışmadan taşınır ve depolanır.

Eşyalarınız taşınma ve depolanma süresi boyunca Sigorta kapsamındadır. Tüm Sigorta giderleri Levent Eşya Depolama ya aittir.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0532 426 07 90 yada bilgi@depolamahizmetleri.com adresinizden ulaşabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama