Eşya Depolama

Ulus Ev Eşyası Depolama
 Ulus Eşya Depolama

1974 ten günümüze taşımacılık sektörün duayeni firmamız Balcıoğlu Eşya Depolama, Ulus Eşya Depolama olarak da hizmet vermektedir. Günümüz Türkiye’sinde tamamıyla Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

İstanbul merkezli firmamız ulus eşya depolama da lider konuma yerleşmiştir. Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Balcıoğlu Eşya Depolama ile taşımalar Sözleşmeli ve Sigortalıdır. Eğer anlaşma sağlanırsa daha öncesinde eşya depolama firması tarafından gerekli sıkı eğitimden geçmiş personellerimiz eşyalarınızın paketlemesini yaparlar. Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız baloncuklu kraft kağıtlar ile paketlenir. Askılı elbiseleriniz askılı kutular ile kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarıldıktan sonra kutularda taşınır. Avize ve perde söküm işlemleri dahil olmak üzere montaj işlemleriniz firmamıza aittir. Oda oda taşınma sistemi ve etiketleme sistemimizde mevcuttur.

Kurumsal bir taşınma ve profesyonel hizmetin adresi olan firmamız 7/24 her daim hizmetinizdedir. Çağrı merkezimiz yada mail adresimizden depolama ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama