Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama

Fulya Ev Eşyası Depolama
 Fulya Eşya Depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama İstanbul’ da bulunan hijyen ve düzenli 7/24 güvenlikli ve kamera sistemli depolarımız ile Fulya Eşya Depolama olarak  hizmetinizdeyiz.

Sigortalı ve Sözleşmeli taşınma yapan Fulya Eşya Depolama aynı şartları depolarımızda da uygulamaktadır. taşınmadan çok paketlemeye önem vermekteyiz. Kurumsal Depolama ve profesyonel taşınmanın yolu sağlam ve kaliteli paketlemeden geçer. hijyen ve düzenli paketleme sonrası taşınma ve depolama yapılır.

Oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız karışmadan düzenli bir taşınma ve depolama yapılır. Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlarla paketliyoruz. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlar ile paketlenir. Askılı giysileriniz için askılı koliler kullanılır. Yatağınız için 17 mikron hijyen streçler kullanılır. Avize ve perde söküm işlemleri tarafımıza aittir. Eşyalarınızın depolarımızda karışma gibi sorunları kesinlikle yoktur. İhtimaller doğrultusunda önlem amaçlı tüm eşyalarınız etiketlenir.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama

5 thoughts on “Fulya Eşya Depolama”

  1. eşya depolama için anlaştığımız saatte gelen arkadaşlar çok pratik ve güzel bir şekilde eşyalarımızı paketlediler. eşyalarım hâlâ firmanın deposunda depoları Anadolu yakasında ama hi,ç problem değil istediğim zaman gidip kontrol edebiliyorum. yardımlarınız için teşekkür ederim.

  2. çok firma ile çalıştım ben böyle uyumlu ve anlayışlı bir ekip görmedim. depolamayı da çok güzel yapıyorlar. Selçuk bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.

  3. eşyalarımıza temiz ve hijyen bir depolama hizmeti verdiğiniz için teşekkürü bir borç bilirim.

  4. Eşya Depolama için firmanız ile 2,5 yıl çalıştım. Geçen süre içerisinde eşyalarımın gerek muhafaza gerek Nakliyat konusundaki yardımlarınız için teşekkür ederim. Ekibiniz ve depolarınız harika. 2,5 yıl sonra eşyalarıma hasarsız ve eksiksiz kavuştum. Tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

  5. ofisimizin depolama hizmetlerinde göstermiş olduğunuz özveri çalışma ve saklama işlemleriniz için teşekkürü bir borç bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir