Eşya Depolama İstanbul

Eşya Depolama İstanbul yanınızda. Eşyalarınız Evinize Sığmıyor mu ? Kolay yolu belli.

Balcıoğlu Eşya Depolama % 20 indirim ve (300,00 TL) Üçyüztürklirası’ ndan başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Balcıoğlu nakliyat eşya depolama esnasında mini depo nakliye bedeli (500,00)TL Beşyüztürklirası’ ndan başlayan fiyatlar la evinize yer açıyor. Şimdi sizde Çağrı  Merkezimizden firmamıza ulaşarak eşya depolama ayrıcalıklarından yararlanın.

İstanbul eşya depolama firmaları
Eşya Depolama İstanbul

Eşya depolama firması ararken firma tescil, marka tescil ve Türkiye Cumhuriyetine Kayıt olan oda sicil belge tarihini isteyiniz. Aksi taktirde Depolama korsanları tarafından mağdur edilebilirsiniz.

 

Self Store (Kişisel Depolama)

Kişisel Depolama Balcıoğlu Eşya Depolama, evinizi veya işinizi karmaşık hale getiren, ancak yine de bir an önce haber vermeniz gereken eşyalarınızı saklamanızı sağlar. Balcıoğlu Depolama Hizmetleri, gereksinimleriniz için optimal büyüklükte bir amaca uygun alan sunar; bu da gereksinimleriniz değiştiğinde daha sonra kolayca büyütebilir veya küçültebilir.
Müşteri olarak, yıl boyunca kendi depolama alanınıza tek tek erişime sahip olursunuz. Kendi asma kilidinizi, depolama biriminizde kullanabilir veya Balcıoğlu Depolama‘ dan anahtar tabanlı (çift tuş da dahil) veya 4 basamaklı kombinasyon tabanlı bir asma kilit satın alabilirsiniz. Her depolama birimi, CCTV tarafından izlenir ve bir alarm sistemi tarafından korunurken binaya giden ana erişim kapıları kişisel pin kodlarını kullanır.

Balcıoğlu Self Store ücretsiz sigorta kapsamı sağlar, ancak küçük bir prim ile özellikle olağandışı veya pahalı eşyaları kapsamaya alabilirsiniz. Dilerseniz, kendi sigortanızı da ayarlayabilirsiniz.

Neden? Kişisel Eşya Depolama

Bir müşterinin Balcıoğlu Eşya Depolama İstanbul‘ da ki bir depo ünitesinden yararlanmasının, evlerini veya ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin pek çok nedeni vardır. Genel eşya depolama öğeleri ve nedenleri şunları içerir:

Evin taşınması veya yenilenmesi sırasında mobilyalar ve diğer eşyalar;

Yaz mobilyaları, şenlik süsleri, mevsimlik spor malzemeleri, örneğin kayak ve rüzgar sörfü gibi mevsimlik öğeler;

Oğlunuzun veya kızınızın eşyalarını ve mobilyalarını üniversiteye taşındıklarında ya da seyahat ettiklerinde saklamak,

Evrakların arşivlenmesi,

Promosyon ürünleri,

Sadece ara sıra kullanılan büyük cihazlar,

Bakım için yedek parçalar,

Hobi ve zanaat ürünleri,

Dizi, Sinema, Reklam sanat malzemeleri,

Atmaya Kıyamadığınız Tarih Kokan Eşyalarınızı Biz Sizin İçin Özel Odalar da saklıyoruz. Eşya depolama İstanbul Güvencesiyle Hem Sizin İçin Hem de Bizim İçin Değerli Olan Eşyalarınız Artık Balcıoğlu Eşya Depolama Güven Altında; Aklınız Eşyalarınızda Kalmasın.

Depolama Esnasında Eşyalarınızı Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerini alır.
Eşya Depoma İşi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir profesyonellik ve bir sanattır.