EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama İstanbul yanınızda. Eşyalarınız Evinize Sığmıyor mu ? Kolay yolu belli.

Balcıoğlu Eşya Depolama % 20 indirim ve (300,00 TL) Üçyüztürklirası’ ndan başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

Balcıoğlu nakliyat eşya depolama esnasında mini depo nakliye bedeli (500,00)TL Beşyüztürklirası’ ndan başlayan fiyatlar la evinize yer açıyor. Şimdi sizde Çağrı  Merkezimizden firmamıza ulaşarak eşya depolama ayrıcalıklarından yararlanın.

eşya depolama firmaları
eşya depolama

Balcıoğu eşya depolama firması artık sizlere en iyi hizmet için farklı ebatlarda farklı bölgelerde dilediğiniz bir şekilde lokasyonunuza yakın depolama eşya depolama ve nakliye hizmeti sunarak evden eve depolama avantajları ile kusursuz nakliye planlaması yapmaktadır. Eşya depolama hizmetleri yelpazesinde artık bir çok firma hizmet vermektedir. Bu firmalar kuruluş tarihlerini geçmişe dayatarak müşteri yanıltma ve eski bir firma olduğunu göstermektedir. Eşya depolama firması ararken firma tescil, marka tescil ve Türkiye Cumhuriyetine Kayıt olan oda sicil belge tarihini isteyiniz. Aksi taktirde Depolama korsanları tarafından mağdur edilebilirsiniz.

 

Self Store (Kişisel Depolama)


Kişisel Depolama
Balcıoğlu Eşya Depolama, evinizi veya işinizi karmaşık hale getiren, ancak yine de bir an önce haber vermeniz gereken eşyalarınızı saklamanızı sağlar. Balcıoğlu Depolama Hizmetleri, gereksinimleriniz için optimal büyüklükte bir amaca uygun alan sunar; bu da gereksinimleriniz değiştiğinde daha sonra kolayca büyütebilir veya küçültebilir.
Müşteri olarak, yıl boyunca kendi depolama alanınıza tek tek erişime sahip olursunuz. Kendi asma kilidinizi, depolama biriminizde kullanabilir veya Balcıoğlu Depolama‘ dan anahtar tabanlı (çift tuş da dahil) veya 4 basamaklı kombinasyon tabanlı bir asma kilit satın alabilirsiniz. Her depolama birimi, CCTV tarafından izlenir ve bir alarm sistemi tarafından korunurken binaya giden ana erişim kapıları kişisel pin kodlarını kullanır.

Bir müşteri olarak, depolama alanınızı ihtiyaç duyduğunuz sürece koruyabilirsiniz ve bunun için ödeme yapabilir, en az bir haftalık bir süre geçmeden – haftalık olarak aylık olarak kaydolmaya istekli müşterileriniz için veya sabit şartlar için indirim yapmak mümkündür. Basit bir İstanbul Mahkemeleri onaylı sözleşmeyi imzalamak için kaydolma işlemi yapılırken, iptal işlemi eşit derecede basit ve sorunsuzdur; yalnızca bir hafta önceden bildirimde bulunulması gerekir.

Balcıoğlu Self Store ücretsiz sigorta kapsamı sağlar, ancak küçük bir prim ile özellikle olağandışı veya pahalı eşyaları kapsamaya alabilirsiniz. Dilerseniz, kendi sigortanızı da ayarlayabilirsiniz.

Balcıoğlu Eşya Depolama, müşterilere aracınızdan eşyaları taşımanıza yardımcı olacak arabalar ve ekibiyle, yatak örtüleri, depo kutuları, kabarcık sargısı, ambalaj bandı ve diğer birçok öğeyi sizin yerinize saklamanız için sağlayabilir. Herhangi bir sorunuz olursa bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

 

Neden? Kişisel Eşya Depolama

Bir müşterinin Balcıoğlu Eşya Depolama İstanbul‘ da ki bir depo ünitesinden yararlanmasının, evlerini veya ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin pek çok nedeni vardır. Genel eşya depolama öğeleri ve nedenleri şunları içerir:

Evin taşınması veya yenilenmesi sırasında mobilyalar ve diğer eşyalar;

Yaz mobilyaları, şenlik süsleri, mevsimlik spor malzemeleri, örneğin kayak ve rüzgar sörfü gibi mevsimlik öğeler;

Oğlunuzun veya kızınızın eşyalarını ve mobilyalarını üniversiteye taşındıklarında ya da seyahat ettiklerinde saklamak;

Evrakların arşivlenmesi;

Şarap saklama;

Promosyon ürünleri;

Sadece ara sıra kullanılan büyük cihazlar;

Bakım için yedek parçalar;

Hobi ve zanaat ürünleri;

Dizi, Sinema, Reklam sanat malzemeleri;

Atmaya Kıyamadığınız Tarih Kokan Eşyalarınızı Biz Sizin İçin Özel Odalar da saklıyoruz. Eşya depolama İstanbul Güvencesiyle Hem Sizin İçin Hem de Bizim İçin Değerli Olan Eşyalarınız Artık Balcıoğlu Eşya Depolama Güven Altında; Aklınız Eşyalarınızda Kalmasın…

Depolama Esnasında; Eşyalarınızı; Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerini alır.
Eşya Depoma İşi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir profesyonellik ve bir sanattır.

Depolama Hizmeti

  • Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
  • Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde kilitlenir.

Balcıoğlu Depo neden güvenilir?

Balcıoğlu Eşya Depolama üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Balcıoğlu eşya depola ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

 

Eşya Depolama İstanbul güvenlidir, Çünkü;

  • Balcıoğlu Depolama kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Balcıoğlu Depolama mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Balcıoğlu Eşya Depolama ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  • Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı paket sigortalanır.
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Balcıoğlu Eşya Depolama, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.
  • Anadolu yakası eşya depolamadepolamaİstanbul eşya depolamaeşya depolama
  • Atmaya Kıyamadığınız Eşyalarınızı Biz Sizin Yerinize Saklayalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir