eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama olarak Eşya Depolama için taşıma süreci ve arşiv depolama yapılacak alana yerleşim sistemi çok önemli bir faktördür. Evinizde Fazla Eşya var ise ya da komple İstanbul eşya depolama için bir hizmet istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz İstanbul Eşya Depolama için süreci hızlandırmak adına bölge ekspertiz hizmetini size gönderiyoruz. Tercihen watsapp üzerinden video ya da resim göndererek ve bu sayede müşterinin memnuniyeti odaklı taşınmasına yardımcı oluyoruz. Buradaki amacımız sadece fiyat değildir. Araç ebatı, depo ebatı, çalışacak personel sayısı, malzeme cinsi ve malzeme miktarı belirlenir.

Depolama Hizmetleri İstanbul
                 İstanbul Eşya Depolama

Neden Balcıoğlu Eşya Depolama?

İstanbul Eşya Depolama olarak amacımız üç yada beş bidonu, bir kamyonu olan köprü altı firmalarından ve bunların sistem dışı depolarından uzak daha kurumsal ve profesyonel hizmet anlayışını belirlemektir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama için malzeme kullanımı ?

Her müşteri taşıma için profesyonellik ister. Bunun için yapılması gereken profesyonel depolama ve kurumsal eşya depolama firması ile tanışmaktır. Kullandığımız malzemeler depolama için tek sefer kullanım özelliği ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan tek firmayız. Tüm eşyalarınız hava basınçlı naylonlar ile paketlenir. Oda oda karton koli yapılır ve taşınır. Tüm eşyalar depolama için etiketlenir.

İstanbul’da Eşya Depolama süreci nasıl işliyor?

Eşya Depolama süreci 4 aşamadan oluşur;

Ön Ekspertiz
Eşya Paketleme  Eşya Taşıma
Eşyaların Depolama alanına yerleşimi

Sistemli Çalışma koşulları sürekli ileri teknoloji ile entegre biçiminde devam etmektedir.