İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Balcıoğlu Eşya Depolama

1974 den günümüze Etiler Eşya Depolama hizmeti ile yanınızdayız. Balcıoğlu Eşya Depolama olarak şehir içi ve şehirler arası  nakliyat / nakliye / evden eve taşımacılık dışında Etiler bölgesinde ve çevre ilçelerinde Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz. Balcıoğlu Eşya Depolama olarak depolarımız 7/24 güvenlikli ve kamera ile izlenmektedir.

Depolanacak eşyalarınız (ev eşyası / arşiv dosyaları / evinizdeki fazla eşyalar / elektronik eşyalarınız vb) firmamızın ekspertizleri tarafından keşif yapılır. Ekspertiz raporuna göre taşımada çalışacak personel sayısı, araç ebatı, kullanılacak olan malzeme cinsi ve miktarı belirlenir.

etiler ev eşyası depolama
Etiler Eşya Depolama

Taşınma günü tüm eşyalarınız hassas bir çalışmayla paketlenir ve etiketlenir. Ayrıca taşınma günü tüm personelle muhatap olmanıza gerek yoktur. Çalışan personeller arasında bir formen mevcuttur. Bu formen müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket eder. Firmamız ve müşterimiz arasında köprü konumundadır.

Taşınmada tüm koltuklarınız, mobilya ve beyaz eşyalarınız baloncuklu kraft kağıtlarla paketlenir. kırılacak eşyalar kağıtlara sarılır, karton kutulara yerleştirilir. Evinizdeki / ofisinizdeki tüm eşyalar ince ayrıntıya kadar paketlenir.

Eşyalarınızın paketleme ve aracımıza istifi bittikten sonra, depomuza doğru yola çıkar. Depomuz personelleri tarafından karşılanan eşyalarınız, formen tarafından gösterilen bölmeye istiflenir. Formen burada depoda tutulan envanter ile imza karşılığı eşyalarınızı teslim eder.

Eşyalarınız taşıma süresi boyunda ve depomuzda kaldığı süre zarfında Sigorta kapsamındadır. Araç ile taşıma esnasında Emtia nakliyat sigortası, Depomuzda kaldığı süre zarfında Paket Sigorta ka

Etiler esya depolama fiyatları
Etiler Eşya Depolama Firmaları

psamındadır.

Firmamıza Türkiye’ nin Her Yerinden 0850 833 00 34 ve Beşiktaş Şubemiz irtibat ofisimiz 0212 260 18 18 yada 7/24 Gsm 0532 426 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgi@depolamahizmetleri.com adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Balcıoğlu Eşya Depolama