İstanbul Ev eşyası depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama A.ş.

Caddebostan Eşya Depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama A.ş. olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat / nakliye / evden eve taşımacılık dışında Caddebostan bölgesinde ayrıca çevre ilçelerinde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Firma olarak depolarımız 7/24 güvenlikli ve kamera ile izlenmektedir.

Eşya depolamada izlenecek yol aşağıdaki gibidir.

Caddebostan Eşya Depolama Fiyatları
Caddebostan Depolama Hizmetleri

Depolanacak olan (ev eşyası / arşiv dosyaları / elektronik eşyalar / evinizdeki fazla eşyalar / fabrika ürünleri vb.) eşyaların ve eşyaların teslim alınacak olan binası şirketimiz ekspertizleri tarafından keşif yapılır. Ekspertiz raporuna göre araç ebatı, taşınmada çalışacak olan personel sayısı, paketlemede kullanılacak olan malzemenin miktarı ve cinsi belirlenir.

Taşınma günü taşıyıcı personeller içerisinde bir formen mutlaka mevcuttur. bu konudaki amacımız kaosu ortadan kaldırarak müşterilerimizin bir personel ile muhatap almasını sağlamaktır.

Taşınma günü tüm eşyalarınız komple hassas bir şekilde paketlenir. Paketleme malzemesi olarak; tüm mobilyalarınızı, koltuklarınızı ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlarla paketliyoruz. Etiketleme sistemiyle eşyalarınız depomuzda karışmadan bölmelere istiflenir.

Tüm eşyalarınızın paketlenmesi ve aracımıza istiflenmesi bittikten sonra eşyanın konulacağı depomuza doğru hareket eder. Taşınma süresinde bulunan formen eşyalarınızı depomuzda bulunan personelimize şirket içi tutulan envanter ile imza karşılığında teslim eder. Ayrıca eşyalarınızın hangi bölmeye konulacağına karar veren ve o bölmeye istifini sağlayan personelimizde formen dir.

Taşınma süresi boyunca ve eşyalarınızın depomuzda kaldığı süre zarfında Sigorta kapsamındadır.

Türkiye’ nin Her Yerinde

0850 833 00 34