Eşya Depolama Fiyatları

Ümraniye Eşya Depolama olarak Ümraniye ve çevre ilçelerinde Balcıoğlu Eşya Depolama olarak Hizmet vermekteyiz. Depolarımız güvenlikli ve 7/24 kamera ile izlenmektedir.

Ümraniye eşya depolama firmaları
Ümraniye Eşya Depolama

Taşınacak ve Depolanacak Eşyalarınız komple paketlenmektedir. Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız battaniye kullanılmadan kraft kağıtlara sarılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılıp kutulara konulur. oda oda taşınma sistemi ile eşyalarınız üzerine tek tek adınız, soyadınız ve ürün koli ise koli içerisindeki eşya cinsi yazılır.

Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız araç içerisine yüklenir ve daha sonra eşyalar konulacak depoya doğru hareket eder. Taşınma esnasında çalışan arkadaşlarımız içerisinde bulunan formen ile muhatap oluyorsunuz. Bu formen arkadaşımız sizin tüm beklentilerinize cevap vermektedir.
Tüm taşınma ve eşya depolama süresi boyunca sigorta kapsamındadır. Doğabilecek bir hasar durumunda sigorta şirketi ile muhatap olunur.
Ümraniye Depolama firmasına Türkiye’nin Her Yerinden 0850 833 00 34 ve Sancaktepe İrtibat Ofisimiz 0216 352 84 34 yada 7/24 0532 426 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgi@depolamahizmetleri.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Balcıoğlu Eşya Depolama