Sultanbeyli eşya depolama firması olarak hizmetlerimizde mevcuttur. İstanbul Merkezli depolarımız ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet ile her zaman yanınızdayız. Firmamız eğitimli personelleri ile taşınma ve depolama işlerinizi daha kolay kılmıştır. Balcıoğlu Eşya Depolama firması aynı zamanda 10/07/2003 tarihli 4925 sayılı Kara Yolu Taşıma Kanununa göre nakliyat yapmaktadır. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığınca verilen tüm belgelere sahip olan firmamız Korsan nakliyat ın her daim karşısındadır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Paketleme

eşya depolama, eşya depolama firmaları, eşya depolama şirketleri, eşya depolama hizmetleri, depolama yapan firmalar, eşya depocular
    Sutanbeyli Eşya Depolama

Eşyalarınız baloncuklu kağıtlar ile paketlenir. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır karton kutulara yerleştirilir. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır. Tüm Montaj işlemleri yapılara paketleme yapılır. Oda oda paketleme ve taşınma sistemi mevcuttur. Bu paketleme ve taşınma sistemine göre etiketleme yapılır. Tüm eşyalarınız etiketlenir. Depolarımızda daha düzenli ve uzun vadede depolama olur.

Taşınma ve Depolama

Paketleme işlemleri bittikten sonra eşyalarınız taşınma ve istifleme kurallarına uygun bir şekilde taşınır. Araca sıkıştırmadan istiflemesi yapılır. Taşınma işleminden sonra Araç ve ekibimiz depomuza doğru yola çıkar. Depomuzda eşyalarınıza uygun bir bölme yada köşeye yerleştirilir. en son bir etikette ön tarafına konulur.