İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Kartal Eşya Depolama Hizmeti…….

Balcıoğlu Eşya Depolama olarak Kurumsal depolama ve Profesyonel Hizmet anlayışı ile 7/24 yanınızdayız. Eşya depolama müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan firmamız eğitimli kadrosu ve geniş araç – depo filosu ile hizmetinizdedir. 1974’ten günümüze kaliteli hizmet veren evden eve nakliyat ve eşya depolama da son teknolojiyi takip eden Balcıoğlu eşya depolama tamamen Avrupa standartlarında hareket etmektedir. Amacımız müşteri potansiyelini arttırmak ve kaliteli hizmet anlayışını yaymaktır. Eşya depolama da lider olan ve sektördeki bir çok firmayı geride bırakan firmamız eğitime de önem vermiştir. Bütün çalışanları eğitime tabi tutmaktayız. Eğitimli personeller ile müşterilerimiz daha kaliteli ve güler yüzlü hizmet almaktadırlar.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları
               Kartal Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama Paketleme

Tüm eşyalarınız battaniye kullanılmadan baloncuklu ambalaj malzemesi ile paketlenir. Oda oda karton koli sistemi uygulanır. Böylelikle eşyalarınız daha düzenli paketlenir ve daha düzenli depolanır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılır ve karton kutulara yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın paketleme işlemi bittikten sonra taşıma işlemine geçilir. Taşıma işleminde dikkat edilmesi geren en önemli unsur, istif kuralıdır. Araç istif kuralına uygun bir şekilde eşyalarınız yüklenir. Araç yüklemesi bittikten sonra teslimat adresine doğru geçilir. Teslimat adresinde eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Ayrıca tüm montaj işlemleriniz yapılır.

Bütün depolarımız temiz ve hijyendir. Aynı zamanda bütün depolarımız şirket bünyesinde kontrol edilmektedir. Bu kontrol işlemi sırasında ayrıntılı rapor oluşturulur. Bu rapora istinaden temizlik kuralları, paketleme kuralları ve eşya yerleştirme kuralları gibi konular baz alınır. Olası bir yanlış harekette müdahale edilir. Bu konuda şirket bünyesindeki sorumlu kişiler bilgilendirilir ve müdahale edilir. Dilerseniz bu rapor ve eşya fotoları tarafınıza her ay teslim edilir.

Bütün taşınma ve Eşya Depolama süresince ürünleriniz sigorta kapsamındadır. Taşınma sırasında eşyalar “emtia nakliyat sigortası”, depolama sırasında eşyalar “konut paket sigortası” kapsamındadır.

Eşya depolama firmasına http://www.depolamahizmetleri.com/ adresinden ulaşabilir ve ayrıntılı bir şekilde eşya depolama ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

 

Balcıoğu Ev Eşyası Depolama Firması

      Çünkü Eşyalarınız Değerli 

 

Türkiye’nin Her Yerinde

0850 833 00 34