Balcıoğlu eşya depolama şirketi olarak Başakşehir Eşya Depolama da Hizmetler arasında yer almaktadır. Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet anlayışı ile 7/24 yanınızdayız. Her Şey Zamanında sloganı ile yola çıkan Balcıoğlu Eşya Depolama firması eğitimli personeller ile araç ekip ve ekipmanlarıyla tam kadro yanınızda. Eşya depolama firmaları ve müşteriler tarafından takip edilen Balcıoğlu Eşya Depolama kaliteli hizmet, Kurumsal depolama ve profesyonel hizmet vererek daha çok müşteri edinir. Aynı zamanda firma olarak tek amacımız %100 müşteri memnuniyetine her daim ulaşmaktır.

eşya depolama firmaları
          Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir Eşya Depolama Şirketi

Öncelikle eğitimli firmamız personelleri tarafından eşyalarınız tek tek özenle ve profesyonelce paketlenir. Koltuklarınız ve Beyaz eşyalarınız baloncuklu kraft kağıtlarla paketlenir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılır Karton Kutulara yerleştirilir. Tüm montaj işlemleri ve beyaz eşyaların söküm işlemleri eğitimli ustalarımız tarafında yapılır. Aynı zamanda çamaşır makinesi nakliyat aparatı makineye zarar gelmesin diye takılır. Tüm montaj vida ve aparatları kendi parça üzerine sabitlenir. Böylelikle Eşya Depolama bittikten sonra eşya teslimatı sırasında vida ve aparat aranmaz. Bu gibi sorunlardan uzak kalmak için  oda oda taşınma ve oda oda depolama sistemiyle eşyalarınız sizin beklentiniz doğrultusunda taşınır ve depolanır. Paketleme bittikten sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir. Daha sonra Depomuza doğru yola çıkılır. Balcıoğlu Depoda eşyalarınız etiketleme sistemi ile depo sorumlusuna teslim edilir. Eşyalarınız güvenle depomuza yerleştirilir.

Balcıoğlu Eşya Depolama olarak firmamız eşya depolama dışında antika depolama, ofis depolama, şirket depolama, ürün depolama gibi hizmetler vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışın ve Kurumsal Depolamanın tamamen eğitimden geçtiğini söylememiz daha dorudur. Firmamız çalışanları eşya paketleme ve eşya depolama konusunda çok sıkı bir eğitime tabi tutulurlar.

Eşya Depolama Firmaları
               Başakşehir Eşya Depolama

Eşyalarınız Taşınma ve depolama süresi boyunca Sigorta kapsamındadır. Müşteri direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır.

Firmamıza 7/24 Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0216 352 84 34 – 0532 426 07 90 numaralı telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Eşya Depolama ile ilgili tüm bilgeleri http://www.depolamahizmetleri.com/iletisim/ adresimizden alabilir ve eşya raporu çıkarmak üzere eksper talebinde bulunabilirsiniz.

 

Başakşehir Ev Eşyası Depolama

   Çünkü Eşyalarınız Değerli