Depolama Hizmetleri

Balcıoğlu Eşya Depolama Olarak 7/24 Bakırköy Eşya Depolama hizmeti de vermekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye taşımaktır. 7/24 güvenlikli ve kameralı depolarımız hizmetinizdedir.

Bakırköy Eşya Depolama Şirketi

Kurumsal Depolama ve Profesyonel hizmet ilkesini benimseyen Balcıoğlu Eşya Depolama şirketi araç ekip ve ekipmanıyla tam kadro ile tam zamanında hizmetinizdedir. Bakırköy ve Çevre ilçelerde Bakırköy Ev Depolama hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Bakırköy Ev Eşyası Depolama Firması
Bakırköy Eşya Depolama

Battaniye kullanmadan baloncuklu kağıtlar ile paketleme yapılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılıp karton kolilerde taşınır. Tüm montaj işlemleri tarafımıza aittir. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır.

Eşyaların konulacağı depoya gelindiğinde Depo sorumlumuz tarafından imza karşılığı taşıyıcı personellerimiz tarafından teslim edilir.

Tüm Taşınma ve Bakırköy Ev Eşyası Depolama esnasında Eşyalarınız Sigorta kapsamındadır. Tüm Sorumluluk Sigorta şirketine aittir.

Balcıoğlu Eşya Depolama olarak şirketimiz; eşya depolama, ofis depolama, arşiv depolama, dosya depolama, büro depolama vb. hizmetleri vermektedir.

Firmamıza Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0212 260 18 18 – 0216 352 84 34 – 0532 426 07 90 no’lu telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama