İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Yakacık Eşya Depolama….

İstanbul merkezli Türkiye’nin Her Yerinde Eşya Depolama Hizmetimiz mevcuttur. 7/24 Uzman kadromuzla eğitimli, dürüst ve nezaket kurallarına uyan personeller ile yanınızdayız. Kurumsal depolama ve profesyonel hizmet anlayışı ile misyon ve vizyon kurallarını benimseyen lider firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız 10/07/2003 tarihli ve 4925 sayılı Karayolu taşıma kanunu na uygun hizmet etmektedir. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığınca verilen Tüm belge ve bilgilere sahiptir.

Yakacık eşya depolama firmaları
                   Yakacık Depolama

Yakacık Eşya Depolama Firması

Tüm eşyalarınızın paketlemesi bittikten sonra taşımaya geçilir. Araç istifleme kurallarına uygun olarak taşıma yapılır ve depomuza doğru yola çıkılır. Depomuza eşyalarınız tek tek oda oda taşınma sistemi ile yerleştirilir. Eşyalarınızın 7/24 güvenlikli ve sigortalı depomuzda muhafaza edilir.

Balcıoğlu Eşya Depolama Firması olarak kaliteli hizmet ve kurumsal depolama ile sizlere keyifli dakikalar yaşatmaktayız.

Ülkemizin doğusunda ve batısında 1974’ten günümüze Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz. Firmamız personelleri sıkı bir eğitim gördükten sonra ekip olur ve kapınıza gelirler. Amacımız %100 müşteri potansiyelini arttırmaktır.

Balcıoğlu Eşya Depolama şirketi olarak 1974’ten bugüne eşya depolamanın yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, villa taşıma, fabrika taşıma, ofis depolama, malzeme depolama, ürün depolama gibi hizmetleri de itina ile yapmaktayız.

Firmamızla iletişime geçmek için http://www.depolamahizmetleri.com/ adresini kullanabilirsiniz. Bu adresten eşya depolama ile ilgili tüm bilgileri altıktan sonra kontak bilgilerimizden bize ulaşabilir, kafanıza takılan soruları sorabilir ve eşya depolama için eksper talep edebilirsiniz.

Firmamız depoları tamamen temiz ve hijyendir.  Eşya depolarımız şirket eksperleri tarafında ayda bir ziyaret edilir ve ayrıntılı eksper raporu  oluşturulur. Bu rapor sizin evinizdeki rapordan biraz daha farklı ve daha ayrıntılıdır. Eşya paketleme, eşya depolama, eşya temizliği, depo temizliği ve tehlikelere karşı koruma durumları tek tek kontrol edilir. Bu ayrıntılı rapor kontrolü şirket merkezinde muhafaza edilir. Dilerseniz bir örneği tarafınıza gönderilir.

Tüm bu hizmetler yapılırken yeni eşyalar taşıma ve depolama süresince sigorta kapsamındadır. Müşterilerimiz doğabilecek hasarda sigorta firması ile muhatap olurlar.

Balcıoğlu Eşya Depolama

Çünkü Eşyalarınız Değerli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir