Depolama Hizmetleri

Balcıoğlu Eşya Depolama Sarıyer eşya Depolama Hizmeti ile yanınızda. Sarıyer ev eşyası depolama ve Sarıyer depolama hizmetleri.

Sarıyer Ev Depolama

Sarıyer ev eşyası depolama
             Sarıyer Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolama da en önemli unsur eşya paketleme dir. Paketleme sonrası eşyalar etiketlenir ve eşyalarınız Sarıyer Eşya Depolama ya hazır hale getirilir. Eşya Depolama da Depolarımız hijyenik koşullarda muhafaza edilir. Depolama ücretleri uygun depo dur.

Mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri firmamız tarafından yapılır. oda oda paketleme yapılır. Mobilya, Koltuk, Beyaz eşyalarınız battaniye kullanmadan baloncuklu eşya depolama naylonları ile paketlenir. Kolileme işlemleri komple yapılır. Paketleme sonrası mutlaka etiketleme yapılır. Eşya depolama için gerekli size uygun depo belirlenir. Eşya depolama da yapılacak depolarımız bol çeşitlidir. Bu depolama çeşitleri arasında sandık depo, oda depo, bölmeli depo, ambar depo, ve lojistik amaçlı kullanılan büyük depolardır. size uygun depolama hangisi ise uygun depo belirlenir. Depolarımıza konulan eşyalarınıza ful paket kapsamında sigorta yapılır.

 

Türkiye’nin Her Yerinde

0850 833 00 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir