eşya depolama firmaları

Eşya Depolama

Kozyatağı ev eşyası depolama
Kozyatağı Eşya Depolama

Balcıoğlu Eşya Depolama olarak Kozyatağı eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. Kurumsal Taşınma ve Profesyonel Hizmet anlayışıyla tam kadro araç ekip ve ekipmanlarıyla 7/24 hizmetinizdeyiz. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Tamamıyla müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Sancaktepe’ de bulunan Balcıoğlu Eşya Depomuz beklentileriniz doğrultusunda her türlü eşya ve arşiv deposuna uygun depolardır. Depolarımız 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, villa için, parsiyel eşyalar için ve arşiv dosyalarınıza uygundur.

Taşınma konusunda her daim yanınızda olan Balcıoğlu Eşya Depolama Şirketi eşyalarınızı komple peketler ve depoya taşır. Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlar ile paketliyoruz. Kırılacak ve hassas eşyalarınızı kağıtlar ile paketliyoruz. Askılı giysileriniz Askılı kutular veya  dolaplar ile taşınır. Montaj işlemleri tarafımıza ait olduğu gibi Eşyalarınız taşınma ve depolanma süresi boyunca Sigortalıdır.

Depolarımız temiz ve hijyen olup, güvenlikli ve 7/24 kamera ile izlenmektedir.

Firmamıza Türkiye’nin Her Yerinde 0850 833 00 34 – 0216 352 84 34 – 0532 426 07 90 numaralı telefonlarımızdan yada bilgi@depolamahizmetleri.com mail adresimizden ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir