İstanbul Eşya Depolama Şirketleri

Kadıköy Eşya Depolama firması olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat / nakliye / evden eve taşımacılık dışında Kadıköy bölgesinde ayrıca çevre ilçelerinde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Firma olarak depolarımız 7/24 güvenlikli ve kamera ile izlenmektedir.

Sırasıyla Kadıköy ev eşyası depolama için izlediğimiz yol şöyledir;

Kadıköy Eşya Depolama Firmaları
               Kadıköy Eşya Depolama

Öncelikle depolanacak olan (ev eşyası / arşiv dosyaları / elektronik eşyalar / evinizdeki fazla eşyalar / fabrika ürünleri vb.) eşyaların ve eşyaların teslim alınacak olan binası şirketimiz ekspertizleri tarafından keşif yapılır. Ekspertiz raporuna göre araç ebatı, personel sayısı, paketlemede kullanılacak olan malzemenin miktarı ve cinsi ve en önemlisi eşya depolama yeri belirlenir.

Taşınma günü taşıyıcı personeller içerisinde bir formen mutlaka vardır. Müşterilerimiz taşınma ve depolama günü tüm personelle muhatap olmuyor. Bu formen müşterimizin beklentileri doğrultusunda hareket etmektedir.

Taşınma günü öncelikle eşyalarınız A’ dan Z’ ye paketlenir. Paketleme malzemesi olarak; Tüm mobilyalarınızı, koltuklarınızı ve beyaz eşyalarınızı baloncuklu kraft kağıtlarla paketliyoruz. Oda oda taşınma sistemi ve etiketleme sistemiyle eşyalarınız depomuza düzenli bir şekilde, birbirine karıştırmadan konulur. Kadıköy Eşya depolama da en önemli unsurlardan bir tanesi, montaj işlemleri esnasında montaj malzemelerinin (vida, somun vb.) kendi ürün üzerinde paketlenmesi dir. Yani ilerleyen tarihlerde eşyanızı / ürünlerinizi firmamızdan teslim aldığınız zaman de montaj için montaj malzemelerinizi aramadan ayrı ayrı ürün üzerinde bulabilirsiniz. Eşyalarınızın depomuza taşınma esnasında eşya içerisinde çamaşır makinesi varsa mutlaka nakliyat aparatlarını firmamız formeni ne teslim ediniz.

Eşyalarınız depo sorumlularımıza formen tarafından şirket içi imza karşılığı teslim edilir. Siz değerli müşterilerimiz hiçbir sorun ve hiçbir eşyayla uğraşmadan eşyalarınız güvenle ve sorunsuz bir şekilde depolarımıza yerleşir.

Taşınma süresi boyunca eşyalarınız Sigorta kapsamındadır. Ayrıca eşyalarınız depomuzda kaldığı süre içerisinde Paket Sigorta ( deprem / su baskını / yangın / terör vb.) kapsamındadır.

Eşya Depolama için aynı zamanda http://www.depolamahizmetleri.com/ adresinden ayrıntılı bilgi alarak eksper talep edebilirsiniz.

 

 Türkiye’ nin Her Yerinde

  0850 833 00 34

0532 426 07 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir