Eşya depolama Ofis depolama ve arşiv depolama gibi hizmetler veren firmamız eşya depolama fiyatları nı minimum seviyelere getirmeye çalışmıştır. Kurumsal depolama kaliteli hizmet profesyonel depolama için Balcıoğlu eşya depolama 7/24 hizmetinizdedir.

Eşya depolama başlı başına uzmanlık gerektiren bir sektördür. Bir kamyonu birkaç tane Bir de onu olan sağdan soldan eleman toplayan bazı nakliyat firmaları küçük bir yer kiralayıp eşya depolama hizmeti de vermektedir. Eşya depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmayan bu firmalar hizmetten Öte eşyalara zarar vermektedir. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda sektördeki bu kötü firmalar kayıp eşya zarar gören eşya kim ve tozlu eşya gibi birtakım Zarar ziyan vermektedir.

eşya depolama
            Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetleri

Eşya depolama hizmetini bir kurumsal depolama haline getiren şirketimiz Öncelikle sigortalı ambalajlı bir Nakliyat hizmeti verir. Daha sonra temiz hijyen depolarında eşya depolama hizmeti vermektedir.

Eşya depolama fiyatlarının minimum seviyede olması için öncelikle şirketimizden bir eksper talep etmeniz gerekmektedir. Gelen Expert arkadaş eşyalarınızın bir fizibilite çalışmasını yaparak rapor oluşturur. Bu rapora istinaden eşya depolama fiyatınız en düşük seviyede tutularak size bir Ayrıca Nakliyat Bedeli uygulanır. Exper arkadaşımızın eşyanızı görme amacı sadece fiyat değildir. Eşyanız a göre malzeme cinsi malzeme miktarı araç ebatı taşımada ve depolama da çalışacak olan personel sayısı eşyanızın depolama alanını ve en önemlisi Nakliyat sigortası ve depolama sigortası gibi değerleri çıkarmaktır. Bu rapor ince ayrıntısına kadar eşyalarınızı tek tek kalem kalem ölçü ölçü Exper arkadaş tarafından çıkarılmaktadır. Bu hizmetimiz kesinlikle ücretsiz olarak yapılmaktadır. Eğer anlaşma sağlanırsa taşınma günü gelen ekibimiz eşyalarınızı paketler. Daha sonra Nakliyat kamyonu eşyanız yüklenir ve depolama adresine doğru yola çıkılır.

Depolamada eşya depolama kurallarına göre eşyalarınız yerleştirilir. Mutlak suretle eşyalarınızın etrafı kapatılır dışarıyla bağlantısı kesilir ve üzerine sözleşme numaranız eşyanızın depoya girdiği tarih adınız soyadınız Ayrıca Telefon numaranız mutlaka yazılır. Dilerseniz kendiniz daha sonra gelip eşyanızı görebilir ya da WhatsApp üzerinden size eşyalarınızın ait olduğu yerin fotoğrafları paylaşılır.

       Eşya Depolama Fiyatlandırma

Eşya depolama ve eşya depolama fiyatlarıyla ilgili tüm soru ve sorunlarınız için ve aynı zamanda Expert talep etmek için 0850 833 00 34 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir