Eşya depolama firmaları arasında kendini benimseten Lider olan firmalar arasında yer almaktayız. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık gibi alanlarda kaliteli hizmet veren şirketimiz eşya depolama ve İstanbul eşya depolama gibi hizmetlerde vermektedir.

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama sadece eşyayı kabataslak paketleyip götürüp herhangi bir yere yerleştirip ve orada muhafaza etmek değildir. Eşya depolama nın bazı müşterilerimiz tarafından bilinmese de kurumsal nitelik taşıması için prosedürleri vardır. Bunları hafif bir şekilde göz atacak olursak Öncelikle depolanacak eşyanın Çok kaliteli bir şekilde paketlenmesi gerekiyor.

Eşya depolama şirketi
                Eşya Depolama Firmaları

Öncelikle ekspertiz arkadaşın eşyanızı gördükten sonra eşyanıza bir Nakliyat Bedeli bir paketleme değeri ve bir de depolama ücreti çıkartır. Fiyatlandırma konusunda anlaşma sağlanırsa belirtilen gün ve saatte tamamen sağdan soldan toplama olmayan kendi elemanlarımızla ve kendi Nakliyat kamyonumuzla gelinir. Bütün eşyalarınız kaliteli bir şekilde paketlenir.

Eşyalarınız hava Borsası naylonlar ile tek tek özenle paketlenir. Kırılacak cam Grup eşyalarınız kağıtlara sarılır ve karton kutulara konulur. Askılı giysilerinin askılı kutuları konulur. Katlanabilir giysileriniz de karton kutulara yerleştirilir. Montaj işlemleriniz Yani bütün mobilya ve beyaz eşyanın söküm işlemleri itina ile yapılır. Tüm vidalama araç ve gereçleriniz kendi parçaları üzerine bir bant vasıtasıyla yapıştırılır.

Eşyalarınızın firmamıza teslimatı sonrasında Nakliyat kamyonu depolanacak olan adrese hareket eder.

Eşya Depolama

Depolanacak olan eşyalarınız depomuzda eşya depolama kurallarına ve eşya depolama istif kurallarına göre yerleştirmesi yapılır. Yerleştirme sonrasında eşyalarınızın üzerine depoya giriş tarihi Eşya sahibi adı soyadı ve Eşya sahibi telefon numarası ile Sözleşme numarası yazılır.

Eşyalarınız taşınma esnasında sigorta kapsamındadır. Eşya depolama firmaları sigorta konusunu geniş kapsamda anlatmazlar. Halbuki eşyalarınızı depolama esnasında bile sen yangın terör ya da doğal afet tem koruma kapsamında sigorta ile teminat altına alabilirsiniz. Eşya depolama firması olan Balcıoğlu eşya depolama depolanacak eşyalarınızı full paket sigorta kapsamına alır. Gerek taşıma gerek eşya depolama sigorta giderleri tamamen firmamıza aittir.

Eşya depolama firmaları ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için Türkiye’nin her yerinden 0850 833 00 34 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilir ve İstanbul eşya depolama için  ekspertiz talep edebilirsiniz.

Eşya depolama şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir