Eşya Depolama Firmaları

Eşya Depolama Hizmetleri

Balcıoğlu Eşya Depolama olarak Çengelköy Eşya Depolama hizmeti de vermekteyiz. 7/24 güvenlikli ve kamera sistemli depolarımız ile hizmetinizdeyiz. Depolarımız temiz ve hijyendir. Ev Eşyaları / Ofis Eşyaları / Fabrika Eşyaları / Evinizdeki Fazla eşyalarınız için depolarımız tam kadro ekip ve ekipmanlarımızla hizmetiniz dedir.

Çengelköy Eşya Depolama Hizmeti

Depolanacak eşyalarınız için öncelikle firmamızdan ekspertiz gelerek, bir rapor oluşturulur. Bu rapor sonucuna göre eğer anlaşılırsa Taşınma ve Çengelköy Eşya Depolama olayınız kağıt üzerine dökülerek “SÖZLEŞME ” yapılır.

Çengelköy Eşya Depolama Firmaları
 Çengelköy Eşya Depolama

Taşınma günü mutlaka çalışan personel içerisinde bir ekip amiri (FORMEN) mevcuttur. Formen arkadaşımız müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ederek koordineli bir şekilde ekibi yönlendirir. Taşınma süresi boyunca ekip ruhu baz alınarak taşınma ve Eşya Depolama gerçekleşir.

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız battaniye kullanılmadan büyük baloncuklu kraft kağıtlarla paketleme yapılır. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarılarak karton kutularla paketlenir. Tümüm montaj işlemleriniz tarafımızca yapılır. Eşyalarınızın araca yüklemesi bittikten sonra ekip arkadaşlarımız depomuza doğru yola çıkar.

Çengelköy Ev Eşyası Depolama da Formen imza karşılığı eşyalarınızı depo sorumlusuna eşyalarınızı teslim eder. teslimat bittikten sonra eşyalarınız konulduğu bölümde fotosu çekilerek tarafınıza gönderilir.

 

Balcıoğlu Eşya Depolama

Türkiye’nin Her Yerinde

0850 833 00 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir