Balcıoğlu Eşya Depolama

Ataköy Eşya Depolama

Eşya Depolama da lider firma olan 1974 yılından günümüze evden eve nakliyat ve eşya paketleme işleriyle uğraşan Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Firması Günümüz Türkiye’ sinde Balcıoğlu Eşya Depolama ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ataköy Eşya Depolama Firmaları
Ataköy Depolama Hizmetleri

Merkezi İstanbul Sancaktepe’ de olan Firmamızın Aynı Bölgedeki Depoları Tamamen Hijyen, Güvenlikli ve bölmeli depolarımızla hizmetinizdeyiz.

Paketleme

Tüm mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınızı kraft kağıtlar ile paketliyoruz. Kırılacak Eşyalar öncelikle beyaz kağıtlara sarılır. daha sonra karton kutular ile paketlenir ve bu şekilde taşınır. Eşyalarınız oda oda taşınır ve tüm eşyalarınıza etiketleme sistemi yapılır. Bunun sebebi ise eşyalarınız taşınma sırasında ve depolama sırasında karışmadan düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi içindir. avize ve perde söküm işlemleri tamamı firmamıza aittir. Tüm mobilya ve Beyaz eşyaların montaj işlemleri de tarafımıza aittir. Eşyalarınızın paketlemesi bittikten sonra ağır eşyalarınız zarar görmesin diye ambalaj üzerine kalın ip bağlayarak desteklemesi yapılır.

Firmamıza Türkiye’ nin Her Yerinden 0850 833 00 34 no’lu çağrı merkezimizden ulaşabilirisiniz. Ayrıca firmamız Balcıoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Kuruluşudur.

 

 

Türkiye’ nin Her Yerinde

0850 833 00 34